Jastarnia i jej atrakcje

Jastarnia jest miejscowością zlokalizowaną w województwie pomorskim. Ten kurort posiada sześć letnich kąpielisk morskich, port morski, a także pięć przystani morskich.

Na uwagę w tej miejscowości zasługuje Chata Rybacka. Jest ona zlokalizowana przy ulicy Rynkowej 10. Chata wewnątrz jest bardzo oryginalnie wyposażona. W owym obiekcie możemy podziwiać sprzęty, które pochodzą z XV i XIX wieku. Powinniśmy wiedzieć, że po chacie oprowadza miejscowy gawędziarz i poeta.

Kolejnym miejscem, które musimy zobaczyć będąc w Jastarni jest Muzeum Pod Strzechą, usytuowane przy ulicy Mickiewicza 115. Warto wiedzieć, iż obiekt ten należy do Juliusza Strucka. W tym obiekcie możemy obejrzeć między innymi sprzęty, które dawniej były stosowane do łowienia ryb, a także kołowrotki, sieci i wełny.

W Jastarni są także dwie plaże. Są one szerokie i posiadają wspaniałe kąpieliska, które są strzeżone. Na tych plażach znajdziemy bardzo dużo atrakcji. Czeka na nas między innymi wodna zjeżdżalnia, szkółka windsurfingu bądź wodny skuter i wiele innych.

Zostając na dłużej w tej miejscowości powinniśmy skorzystać z oferty bazy noclegowej, która jest różnorodna (www.meteor-turystyka.pl/noclegi,jastarnia,0.html). Można skorzystać na przykład z obiektu Luksusowy Apartament VIP Nadmorski Park. Obiekt ten został usytuowany w centrum miasta przy ulicy Leśnej 9. Oferuje nam sześć miejsc noclegowych. W cenę pobytu w tym apartamencie zostały wliczone ręczniki, pościel, koce, parawan, tabletki do zmywarki, miejsce parkingowe, a ponadto opieka rezydenta. Ogromnym atutem tego obiektu jest jego położenie w samym centrum Półwyspu Helskiego.

Innym miejscem, w którym możemy się zatrzymać jest Hotel SPA Dom Zdrojowy. Obiekt ten jest zlokalizowany w Jastarni przy ulicy Kościuszki 2a. W ofercie tego obiektu znajduje się sto sześćdziesiąt miejsc noclegowych. Wszystkie oferowane przez hotel pokoje wyposażone są w łazienki, klimatyzacje, telewizję satelitarną, telefon, sejf, sprzęt plażowy, a także stały dostęp do bezprzewodowego internetu. W hotelu można skorzystać z możliwości obsługi w trzech językach, a mianowicie po angielsku, niemiecku i rosyjsku. Na terenie, na którym wybudowano ten obiekt znajduje się dozorowany parking, a także garaż, gdzie można bez obaw pozostawić swój pojazd na czas pobytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>